Göcek Yat Kiralama, Göcek Kiralık Motor Yat, Kiralık Yat Göcek, Kiralık Tekne Göcek, Göcek Tekne Fiyatları, CarpeDiem Motoryat Kiralama, CarpeDiem Kiralık Yat

Kiralık Yat Göcek (kiralikyatgocek.com), 2015 yılından beri Göcek bölgesinde hizmetlerini kaliteli bir şekilde sürdüren Carpe Diem Turizm Göcek tarafından 2019 yılında yat kiralama, tekne kiralama, günlük yat kiralama, evlilik teklifi, özel yemek organizasyon, özel gün organizasyon, teknede fotoğraf çekimi, 12 adalar turu, haftalık tekne tatili vb. hizmetleri vermek amacıyla faaliyete geçirilen tekne kiralama portalıdır.

Kiralık yat Göcek, bünyesinde barındırdığı birbirinden güzel tekneler ile göcek tekne kiralama konusunda arayış içinde olan tatilcilerine en iyi deneyimi yaşatmak için çabalar.

Göcek, tekne tatili konusunda Türkiye’nin ilk sırasında yerini almaktadır, ancak tatilcilerimiz tekne tatili için en uygun ve en güvenilir firmayı bulmakta zorluklar yaşayabilmektedir. Biz de kiralikyatgocek.com ekibi olarak bu arayışın farkında olarak konumlandırmamızı bu yönde belirlemeye karar verdik. Tekne tatili yapmak, teknede evlilik teklifi yapmak, teknede özel gün organizasyonları düzenleyebilmeniz için en güvenilir tekneler anlaşma sağlıyoruz. Aynı zamanda Carpe Diem Lüks Motoryat ile kendi firmamızın özel üretim lüks tekne ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bir çok ünlü ismi teknemizde ağırladık, onlarla keyifli vakit geçirdik, aile tatili yapan dostlarımız ile birçok etkinlik gerçekleştirdik, jetski keyfi yaşattık.

Kaptanlarımız ve diğer mürettebatımız alanında uzman kişiler olup, sizlere Göcek’te tekne kiralama konusunda memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

KİRALIK YAT GÖCEK / CARPE DIEM

Carpe Diem Lüks Motoryat, Carpe Diem Tekne Göcek

CARPE DIEM Tekne Göcek, 14 metre boyunda 5 metre genişlikte, günübirlik 12 tatilciye yat turu gerçekleştirebilecek büyüklükte, konaklamalı bir tatil için ise 5 yetişkin, 2 çocuk ağırlayabilecek özel tasarım bir teknedir. Göcek bölgesinde yat kiralama hizmeti almak isteyen tatilcilerimiz isterlerse müzik/tv sistemi ile hoş vakit geçirebilir, isterlerse mangal keyfi yapabilir, kano deneyimi yaşayabilirler. Teknemizde 2 adet rahat yatak odası, 2 adet banyo/wc bulunmaktadır. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için mutfak bölümünde kahve makinesi, mikrodalga ve ocak bulunmaktadır. Tatilcilerimizin rahatı ve keyifli vakit geçirebilmeleri için tüm ayrıntılar profesyonel ekibimiz tarafından düşünülmüştür. 

FOTOĞRAFLAR

REZERVASYON İÇİN TIKLAYIN…

Leave a Reply

20 − 4 =